درباره ما

شرکت البرز پلیمر جی در سال 1390 در شهر اصفهان تاسیس گردید که با مساحت 8000 متر مربع و با تعداد 35 نفر نیروی انسانی در 3 شیفت کاری در منطقه شهرک صنعتی جی اصفهان در حال فعالیت می باشد این شرکت از سال 1396 با تغییرفعالیت های خود شروع به تولید در زمینه انواع محصولات پلیمری نموده و با مهندسین مجرب و نیروهای متخصص برای اولین بار در ایران به تولید لوله های منعطف نخ دار 3 لایه بهداشتی (لی فلت) پرداخته است و همچنین در کنار این فعالیت نوین ، نوار های آبیاری قطره ای بغل دوخت (تیپ) و نوارهای آبیاری قطره ای پلاک ممتد نیز تولید می نماید. این شرکت در سال 1397 نیز برای اولین بار در ایران شروع به تولید فعالیتی نوین نموده و یک محصول جدید به نام کاغذ سنگی گلاسه 3 لایه را وارد بازار نموده است.
. فعالیتهای تولیدی این شرکت در سال 1390 و با اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید انواع لوله های آبیاری از اداره کل صنایع استان اصفهان در شهرک صنعتی جی آغاز گردید . محـصـولات پلی اتیلن این شرکت عمدتا جـهت مصرف در شبکه های آبرسانی شهری ، روستـایی ، آبیـاری تحت فشار (قطره ای ، بارانی ) ، روستایی ، صنعتی و خانگی قابل استفاده می باشد.. لوله های نخدار سه لایه از دیگر محصولات این شرکت می باشد. این لوله دارای الیافی از نخ در لایه های لوله میباشد که این نخ باعث استحکام بخشی به لوله و طول عمر بالا در این لوله ها میگردد .لوله های نخدار کشاورزی به نسبت از لوله های لی فلت ارزانتر و کارامدتر میباشند .نحوه انشعابگیری از لوله های نخدار کشاورزی توسط پانچر میباشد که بسته به نوع و سایز خروجی دارای ابعاد متفاوتی از یکدیگر میباشد . نوار تیپ های بغل دوخت و پلاکدار ممتد از دیگر محصولات این شرکت می باشد.نوار تیپ های بغل دوخت از جنس پلی اتیلن می باشد و بر خلاف لوله پلی اتیلن سخت، به صورت تقریبا مسطح و بسیار نرم می باشد.در واقع نوار تیپ دارای جنسی نرم و انعطاف پذیرند که هنگام ورود آب به آن پر می شود و قطره های آب از طریق درپیرهای تعبیه شده بر روی نوار آبیاری تیپ خارج می شود و پس از پایان آبیاری، مجددا نوار تیپ به صورت مسطح در می آید.ضخامت دیواره نوار تیپ بسیار نازک است.این محصول در سایز های مختلفی در این شرکت تولید میگردد. در نوار تیپ های پلاکدار ممتد ضریب یکنواختی پخش آب بالای ۹۵ درصد بوده و خروجی آب پلاک ها حدود ۳ درصد تغییرات در طول دارد. در صورتیکه یکنواختی پخش آب در نوار تیپ درزدار حدود ۷۰ تا ۷۵ درصد بوده و ضریب تغییرات در طول حداقل ۴ درصد می باشد.
لوله های تاشوی بارانی نیز در این شرکت تولید میگردد. که این لوله ها، در سیستم های آبیاری كم فشار، جایگزین مناسب و ارزان سیستم های آبیاری بارانی و قطره ای می باشد. بكارگیری لوله های فوق با كاهش 50 تا 80 درصدی نیروی كار، كاهش40 تا 80 درصدی مصرف آب، كاهش 50 درصدی مصرف كود و افزایش 10 تا 30 درصدی محصول همراه می باشد
محصولات جديد اين شركت، لوله های نخدار به صورت بافت میباشد که.در آینده بسیار نزدیک رونمایی خواهد شد.